V této kanceláři by chtěl pracovat každý

Autor: Richard Beran

Tim Cook je už více jak čtyři roky generálním ředitelem firmy Apple. Za celou svojí kariéru se setkal s mnoha problémy. Největší z nich je spor s FBI a dalšími politiky, kteří chtějí, aby Apple odemknul pár iPhonů, jenž mají souvislost s trestní činností. FBI se snaží využít tuto situaci a chce, aby Apple udělal „zadní vrátka“ v iOS a bylo se tak snažší dostat do iOS zařízení.

V nejnovějším rozhovoru s ABC Tim Cook prozradil, že „zadní vrátka“ pro iOS by byla jako rakovina a velmi důrazně řekl, že nechce, aby se někdo montoval v iPhonu, iPadu, Macu a dalších zařízení od Apple. V průběhu rozhovoru jsme si všimli, v jakém “prostředí” šéf firmy Apple pracuje

Jak můžete na obrázku vidět, tak kancelář je velmi prostorná a dokonalá jako celá firma Apple. Na kancelářském stole můžeme vidět iMac, což je nejspíše hlavní počítač Tima Cooka. O stůl dále stojí nejnovější MacBook (Space Grey), nad kterým visí plaketa, která se týká výrobků z kolekce RED (plaketu jsme zahlédli v rozhovoru, jenž si můžete níže poslechnout). Abychom nehodnotili jen technickou stránku kanceláře, tak jsme se trošku zaměřili na její design. Pracovní stoly jsou podobné těm, které se vyskytují skoro ve všech Apple Storech. Nad stoly visí dva velké obrazy, vedle kterých je polička, na které jsme zahlédli plaketu RED a další dekorativní věci.


Zdroj: ABC Breaking News

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *