Vyhlašujeme druhé kolo soutěže pro 3 výherce o kryty na iPhone!

Vyhlašujeme druhé kolo soutěže pro 3 výherce o kryty na iPhone.

Soutěží se v celkovém maximálním počtu komentářů u aktuálních článků na webových stránkách www.applereport.eu (ne na facebooku) během týdne. Tři soutěžící s nejvíce komentáři budou odměněni po jednom krytu dle vlastního výběru z naší nabídky na fotografii pro iPhone 4/s, 5/s nebo 6/s. Soutěž trvá od 15.2.2016 do 21.2.2016. Počítá se celkový počet komentářů u všech článků publikovaných během uvedeného časového rozpětí. Výherci budou zvěřejněni v článku a na facebooku do tří dnů od ukončení soutěže, odměny budou odeslány do 14 dnů od zveřejnění výherců. Výherci budou kontaktováni na e-mail u komentářů.

Podmínky soutěže: komentáře se nesmí opakovat. Komentář musí obsahovat alespoň jednu větu o pěti slovech, musí být smysluplný a týkající se konkrétního článku, nesmí obsahovat vulgarismy. Redakce Apple Reportu si vyhrazuje právo neuznat komentáře, které nesplňují výše uvedené podmínky a které vybočující z normálu.

Obecné podmínky:  Výhry nejsou právně vymahatelné. Výherci účastí v soutěži vyjadřují souhlas s publikováním svého emailu či jména v článku na www.applereport.eu a přidružených facebookových stránkách. Na kryty se nevztahuje záruka a součástí výhry není doklad o nákupu. Redakce neodpovídá za vady a poškození předmětu výhry od okamžiku jeho předání. S tímto je soutěžící srozuměn. Redakce nenese odpovědnost za nevyzvednutí výhry v termínu stanoveném Českou poštou. Soutěžící nemá nárok na opětovné zaslání výhry na náklady redakce. Výhru odesíláme pouze do České republiky a na Slovensko. Výhru nelze vymáhat soudní cestou.

Pokud nevyhrajete, budete moci zkusit štěstí další týden, soutěž plánujeme několikrát zopakovat.

IMG_1300

This article has 8 comments

 1. Renci Reply

  Je to přitom taková blbost :D, ale poteší nejedného človeka. Som zvedavý len ako dopadne otázka čo so Slovenskými fans. 🙂

 2. Jeroným Lněnička Reply

  Velmi dobrá soutěž pro lidi kteří chtějí nový kryt na iPhone. 🙂

 3. Lucas Reply

  … hlavne jsem zvědavej jestli ty obaly budou rozesílat podle typu iPhone nebo podle tzv poradí …

 4. Tereza Reply

  Ten černý by se hodil 🙂 Vždy se tu dovím novinky, i když ne na můj iPhone. 🙁 Mám iPhone 4 😀

 5. Renci Reply

  je to supr a beriem vás za slovo s tým Slovenskom 😀 presvedčíme sa na vlastnej koži. 🙂 inak za tú prácu a články čo zdieľate si tú podporu a komentáre zaslúžite v oveľa väčšej miere. 🙂 super web

 6. Estera Noémi Reply

  už sa teším a veľa šťastia všetkým ☺

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *