Společnost Apple představila nový AR zážitek a Snapchat filtr propagující Apple Pay Express Transit

Společnost Apple představila dvojici nových zážitků z rozšířené reality určených k propagaci Apple Pay Express Transit.

Apple přidal na svůj web Apple Pay novou funkci AR, která se zaměřuje na Apple Pay s Express Transit v New Yorku, a v aplikaci Snapchat je také nový filtr navržený společností Apple.

Na webu Apple Pay společnost Apple upozorňuje, že si nyní můžete „udělat virtuální výlet s Apple Pay“ a zažít tak platformu v rozšířené realitě (AR). Klepnutím na tuto možnost spustíte AR přímo v Safari. Tato zkušenost je přístupná po celém světě bez ohledu na to, zda ve skutečnosti žijete v New Yorku.

Jakmile jste ve svém iPhonu v AR, můžete „klepnout“ na svůj iPhone na turniketu metra v New Yorku a vstoupit do zážitku virtuální rozšířené reality, který simuluje jízdu metrem z Brooklynu na Manhattan, včetně pohledů na New York City panoráma.

Pro uživatele, kteří žijí v New Yorku, Apple mezitím navrhl nový Snapchat filtr, který umožňuje uživatelům projet se metrem přes Kings Theatre ve Flatbush, Sea Glass Carousel v Battery Parku a Great Hall v newyorské radnici vědy.

Nové prostředí AR najdete na webu Apple Pay přímo zde. Pokud žijete v oblasti New Yorku, můžete si v aplikaci Snapchat zpřístupnit filtr zde.

Apple Pay s Express Transit v loňském roce dokončila zavedení do všech stanic v metru NYC. Express Transit vám umožní jednoduše klepnout na váš iPhone nebo Apple Watch přes turniket, abyste měli přístup k metru, místo abyste kupovali běžnou jízdenku. Díky Express Transit uživatelé nemusí ověřovat Apple Pay pomocí Touch ID, Face ID nebo dvojitého kliknutí na Apple Watch, což celý proces zrychluje a usnadňuje.

Zdroj: 9to5mac

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *