Nový Apple TV tvOS byl hacknutý a ukázal aplikace v podobných složkách jako u iOS

Apple zveřejnil první beta verzi tvOS 9.1 pro vývojáře na začátku tohoto týdne, která bohužel postrádá přidání jednoho významného prvku, po kterém se lidé hodně shánějí: podporu složek na domovské stránce. A teď, známý developer Steve Troughton-Smith zjistil, že tvOS má „docela kompletní“ podporu složek…

Smith se pustil hlouběji do nastavení tvOS 9.0 a byl dokonce schopen hacknout složky, aby fungovaly. Od té doby si s tímto hrál a přidával některé fotografie na Twitter. Smith zveřejnil, jak si uživatelé mohou své složky pojmenovat, podobně jako v iOS.

Chcete-li odstranit aplikaci ze složky, měli byste jednoduše stisknout tlačítko Hrát/Pozastavit na dálkovém ovládání. Složky vám nabídnou nastavení 3×3 ikony, což znamená, že by se vám vešlo 9 aplikací na jedinou stránku.

img_04051

Je nejasné, jestli Apple plánuje aktivovat podporu složek na tvOS, ale skutečnost, že se to tam podařilo najít znamená, že firma alespoň s tímto návrhem experimentovala. Je možné, že podpora složek vyjde spolu s tvOS 9.1a pouze nebyla zaktivována v první beta verzi, i když je také možné že tato funkce přijde až s tvOS 10. Nebo také vůbec.

Apple udělal několik drobných změn v App Storu na tvOS pro zařízení čtvrté generace, které bylo představeno minulý týden, včetně Top Charts a kategorie. I když tyto funkce bylo možné přidat do pozadí, přidání složek by téměř jistě vyžadovalo aktualizaci OTA, ať už ve formě tvOS 9.1, nebo 10.0.

Zdroj: 9to5mac

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *